اخبار

برگزاری مجمع سالیانه هیأت وزنه برداری استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ مجمع سالیانه هیأت وزنه برداری استان خوزستان جهت بررسی عملکرد این هیأت در سال ۱۳۹۷ با حضور اعضاء مجمع هیأت استان، روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ در دفتر هیأت وزنه برداری استان خوزستان برگزار خواهد شد. در این جلسه عملکرد فنی و مالی هیأت استان در سال ۱۳۹۷ توسط رئیس هیأت برای اعضاء ... بیشتر بخوانید »

پایان لیگ وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان در سال ۹۷

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ روز پنجشنبه(۹۷/۱۱/۱۱) با برگزاری هفته سوم(فینال)مسابقات لیگ وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان، لیگ نوجوانان خوزستان در سال ۹۷ به پایان رسید. هفته پایانی مسابقات لیگ نوجوانان استان خوزستان روز پنجشنبه(۹۷/۱۱/۱۱) در شهرستان مسجدسلیمان و به میزبانی باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار گردید، در این هفته از مسابقات ۷ تیم با هم به ... بیشتر بخوانید »

متن گزارش خبرگزاری ایسنا از تمرین وزنه برداری بانوان استان خوزستان

دختران خوزستانی به فولاد سرد رسیدند چند ماهی است که از آغاز فعالیت وزنه‌برداری بانوان در خوزستان می‌گذرد. تعداد بسیاری از دختران کم و سن و سال دور هم جمع شده‌اند تا الفبای وزنه‌برداری را یاد بگیرند و در این راه پر فراز و نشیب برای رسیدن به موفقیت گام بردارند. به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، با آغاز به ... بیشتر بخوانید »

پایان مسابقات جشنواره بزرگ نونهالان استان خوزستان (یادواره شادروان استاد محمد زمان مهمدی)

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه‌برداری استان خوزستان؛ امروز(۹۷/۸/۲۵) جشنواره بزرگ نونهالان استان خوزستان(یادواره شادروان استاد محمد زمان مهمدی) در اهواز و با شرکت ۱۶۰ ورزشکار از سراسر استان برگزار گردید. در این جشنواره آقایان دکتر مرادی ریاست فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران، مهندس حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، دکتر همایون یوسفی نماینده مردم شریف اهواز در مجلس ... بیشتر بخوانید »

پایان لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان باشگاههای کشور در سال ۹۷ و حضور ۲ تیم خوزستانی در لیگ امسال

  به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ هفته چهارم و آخر لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان باشگاههای کشور در سال ۹۷ با حضور ۸ تیم و در روزهای ۲۲ و ۲۳ آبانماه در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. در این هفته از لیگ برتر وزنه برداری کشور دو تیم ملی حفاری اهواز و مناطق نفتخیزجنوب ... بیشتر بخوانید »

پایان هفته دوم لیگ نوجوانان استان خوزستان(یادواره شادروان استاد بهمن مطلق) و انتخابی تیم وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان جهت اعزام به المپیاد ورزشی ایرانیان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان خوزستان؛ هفته دوم لیگ نوجوانان استان خوزستان امروز(۹۷/۸/۱۱) در اهواز، سالن شهدای وزنه برداری خوزستان برگزار گردید. هفته دوم مسابقات وزنه برداری لیگ نوجوانان استان خوزستان امروز از ساعت ۸ صبح با حضور ۷۰ وزنه‌بردار در قالب ۸ تیم آغاز شد و تا ساعت ۱۰ شب به طول انجامید. لیگ نوجوانان استان که به ... بیشتر بخوانید »

نایب قهرمانی خوزستان در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان ۱۸ تا ۲۰ سال کشور

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان خوزستان؛ در مسابقات وزنه برداری جوانان ۱۸ تا ۲۰ سال کشور که از تاریخ ۲ لغایت ۷ آبان ماه به میزبانی اردبیل در سالن ورزشی حسین رضازاده برگزار گردید، تیم وزنه برداری جوانان استان خوزستان با ترکیب کامل در این مسابقات شرکت کرد و توانست در پایان این رقابتها با کسب ۶۲۱ ... بیشتر بخوانید »

برگزاری دومین کلاس مقدماتی وزنه برداری ویژه بانوان استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ با توجه به برگزاری کلاس مقدماتی ۱ وزنه برداری که در تاریخ ۹۷/۱/۳۱ برگزار گردید، این هیأت در نظر دارد دومین کلاس مقدماتی وزنه برداری ویژه بانوان استان خوزستان را در روز جمعه مورخ ۹۷/۲/۷ رأس ساعت ۹ صبح در دفتر هیأت وزنه برداری استان خوزستان به آدرس: زیتون کارگری،خیابان شهید طاهری ... بیشتر بخوانید »

حضور ۲ وزنه بردار خوزستانی در ترکیب تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان ایران

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان خوزستان؛ لیست نهایی وزنه‌برداران تیم های ملی نوجوانان و جوانان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا که به میزبانی کشور ازبکستان برگزار می گردد مشخص شدند. بر همین اساس مهدی خلجی در دسته ۶۹ کیلوگرم در ترکیب تیم ملی نوجوانان و افشین طاهری در دسته ۸۵ کیلوگرم در ترکیب ... بیشتر بخوانید »

برگزاری مجمع سالیانه هیأت وزنه برداری استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ مجمع سالیانه هیأت وزنه برداری خوزستان روز جمعه مورخ ۹۷/۱/۲۴ ساعت ۱۶ درمحل دفتر هیأت وزنه برداری استان برگزار خواهد شد و پایان جلسه ساعت ۱۸ خواهد بود. در این جلسه گزارش عملکرد سالیانه فنی و مالی هیأت خوزستان در سال ۹۶ توسط رئیس هیأت استان دکترسیدعلیرضا قریشی توضیح داده خواهد شد ... بیشتر بخوانید »