آموزش

برگزاری کلاس داوری درجه ۲ و ۳ همزمان با برگزاری مسابقات وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ با هماهنگی­ هیأت وزنه برداری استان خوزستان با فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران مقرر گردید یک دوره کلاس داوری درجه ۲ و ۳ از تاریخ ۱۶ لغایت ۱۸ بهمن ماه همزمان با برگزاری مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور در اهواز در محل سالن شهدای وزنه برداری خوزستان برگزار گردد. گفتنی است مدرسین این دوره ... بیشتر بخوانید »

پخش برنامه آموزش وزنه برداری از سیمای خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان خوزستان؛ برای اولین بار در استان خوزستان آموزش وزنه ­برداری بصورت تصویری توسط نونهالان خوزستانی از صدا و سیمای استان خوزستان (برنامه ورزش خوزستان) رأس ساعت ۲۲ روز جمعه ۹۵/۹/۱۲ و ۹۵/۹/۱۹ به مدت ۲ هفته پخش خواهد شد. این برنامه با تدریس آقای دکتر سیدعلیرضا قریشی مدرس کمیته آموزش فدراسیون وزنه برداری جمهوری ... بیشتر بخوانید »

برگزاری کلاس مربیگری پیشرفته وزنه برداری

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ این هیأت قصد دارد به منظور دانش افزایی مربیان وزنه برداری این استان یک دوره کلاس مربیگری و برنامه نویسی پیشرفته وزنه برداری در روز جمعه مورخ ۹۵/۵/۸ در سطح استان برگزار نماید که حضور تمامی مربیان وزنه برداری استان در این کلاس الزامی میباشد، ضمناً گواهی شرکت در دوره به مربیان عزیز استان ... بیشتر بخوانید »

برگزاری کلاس آموزشی ویژه ورزشکاران نوجوان در تاریخ ۹۵/۳/۱۳

به گزارش روابط عمومی هیأت استان، همزمان با برگزاری هفته اول لیگ نوجوانان استان خوزستان در تاریخ ۹۵/۳/۱۳ کلاس تغذیه ورزشی و استفاده از مکملها و ویتامینها ویژه ورزشکاران نوجوان استان برگزار میگردد.  مدرس این کلاس آقای سیدهادی رضوی دانشجوی دکترای فیزیولوژی ورزش و قهرمان سابق وزنه برداری ایران و آسیا می باشد. بیشتر بخوانید »

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه داوران استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان، کمیته آموزش این هیأت در نظر دارد یکدوره کارگاه آموزشی ویژه داوران استان خوزستان در زمینه منشی گری، کنترل فنی، مارشال، شیف مارشال و گویندگی مسابقات برگزار نماید. لذا حضور کلیه داوران استان در این کلاس الزامی است لذا خواهشمند است ترتیبی اتخاذ گردد که کلیه داوران شهرستانها و باشگاهها در این ... بیشتر بخوانید »

برگزاری کلاس مربیگری پیشرفته در هیأت وزنه برداری خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت استان بنا به ضرورت آموزش مربیان با علم روز دنیا، کمیته آموزش هیأت یک دوره کلاس آموزش مربیگری پیشرفته(برنامه نویسی، تمرینات تقویتی، تنوع تمرینات، مربیگری در مسابقات) در تاریخ ۹۴/۲/۳ در سالن شهدای وزنه برداری خوزستان روز پنجشنبه رأس ساعت ۹ صبح برگزار می نماید. لازم بذکر است حضور تمام مربیان در هر سطحی در ... بیشتر بخوانید »

اولین نشست رؤسای هیأت شهرستانها، مدیران، سرمربی باشگاههای وزنه برداری خوزستان در سال ۹۴ و اعضاء هیأت رئیسه

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو همراه با عطر بهار فاطمی، به گزارش روابط عمومی هیأت استان اولین جلسه رسمی هیأت استان با حضور تمامی رؤسای هیأت وزنه برداری شهرستانها و مدیران و مربیان باشگاه های استان در تاریخ ۹۴/۱/۲۰ در سالن شهدای وزنه برداری خوزستان رأس ساعت ۹ صبح برپا می گردد. لازم بذکر است حضور تمامی ... بیشتر بخوانید »

۲۰ توصیه علمی به وزنه برداران هنگام تمرین و مسابقه

امروزه جایگاه علم در ورزش بر همگان آشکار شده است و ورزش بدون علم راه به جایی نمی برد، در واقع افزایش روزافزون رکوردها در ورزشهای مختلف ناشی از تأثیر علمی بودن تمرینات آنها است. بنابراین هر قدر دانش و علم مربیگری در جامعه، نظم در تمرینات، خواب و بیداری، تغذیه، ورزشکاران افزایش یافته، پیشرفت در ورزش و افزایش رکوردها ... بیشتر بخوانید »

ویژگیهای یک مربی خوب وزنه برداری

مربیگری حرفه ای است گرانقدر که با دانش و آگاهی، سعه صدر، علاقه و عشق به پرورش دادن نونهالان، نوجوانان و جوانان امکان پذیر است. مربی عزیز آیا تا کنون با خود فکر کرده اید که یک مربی خوب وزنه برداری باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟ و یا صادقانه تر تا حالا با خود اندیشیده اید که آیا مربی خوب ... بیشتر بخوانید »