نوجوانان

پایان هفته اول لیگ نوجوانان استان خوزستان نکوداشت زحمات منگشتی امیریان و شاکرم کرم زاده

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ هفته اول لیگ نوجوانان استان خوزستان که به پاس نکوداشت زحمات دو پیشکسوت این هیأت آقایان منگشتی امیریان و شاکرم کرم زاده نامگذاری شده بود با حضور چهارده تیم و ۸۰ ورزشکار از ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ آغاز شد و تا ساعت ۱۰ شب به طول انجامید، که در پایان تیمهای شهرستان ... بیشتر بخوانید »

پایان لیگ وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان(یادواره شهدای مدافع حرم) در سال ۹۵

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ لیگ وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان که به نام یادواره شهدای مدافع حرم نامگذاری شده بود روز جمعه مورخ ۹۵/۱۱/۲۹ در هفته سوم و پایانی با قهرمانی تیم نفت و گاز مسجدسلیمان در سال ۹۵ به پایان رسید. هفته سوم لیگ نوجوانان استان خوزستان(یادواره شهدای مدافع حرم) روز جمعه مورخ ۹۵/۱۱/۲۹ در سالن شهدای ... بیشتر بخوانید »

آغاز لیگ برتر وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ هفته اول لیگ برتر وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان(یادواره شهدای مدافع حرم) در تاریخ ۹۵/۳/۱۳ برگزار گردید. لیگ برتر وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان(یادواره شهدای مدافع حرم) با حضور ۶۵ ورزشکار در قالب ۱۰ تیم از سراسر استان  در تاریخ ۹۵/۳/۱۳ برگزار گردید. لازم بذکر است قبل از شروع مسابقات یک کلاس تغذیه ورزشی ... بیشتر بخوانید »

برگزاری هفته اول مسابقات وزنه برداری لیگ نوجوانان استان خوزستان در تاریخ ۹۵/۳/۱۳

به گزارش روابط عمومی هیأت استان، این هیأت در نظر دارد هفته اول مسابقات وزنه برداری لیگ نوجوانان استان خوزستان(یادواره شهدای مدافع حرم) رده سنی ۷۸ تا ۸۲ را در تاریخ ۹۵/۳/۱۳ برگزار نماید. هفته اول مسابقات وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان در رده سنی ۷۸ تا ۸۲ و به نام یادواره شهدای مدافع حرم در تاریخ ۹۵/۳/۱۳ به میزبانی ... بیشتر بخوانید »

نتایج هفته دوم لیگ نوجوانان استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان خوزستان، مسابقات وزنه برداری هفته دوم لیگ نوجوانان استان خوزستان در شهرستان امیدیه و با حضور ۸ تیم و ۷۰ ورزشکار برگزار گردید که نتایج انفرادی نفرات برتر هر وزن و تیمی این هفته از مسابقات به شرح زیر اعلام میگردد:   دسته ۵۰ کیلوگرم: ابوالفضل جمعه پور از  نفت و گاز ... بیشتر بخوانید »

برگزاری هفته دوم لیگ نوجوانان استان خوزستان به میزبانی باشگاه نفت و گاز امیدیه

به گزارش روابط عمومی هیآت استان؛ هفته دوم مسابقات لیگ نوجوانان وزنه برداری استان خوزستان یادواره شهدای گرانقدر وزنه برداری خوزستان در تاریخ ۹۴/۱۰/۴ و به میزبانی باشگاه نفت و گاز امیدیه برگزار می شود که شرایط این مسابقات به شرح زیر اعلام می گردد: این مسابقات در ۸ وزن در دسته­ های ۵۰-۵۶-۶۲-۶۹-۷۷-۸۵-۹۴ و ۹۴+ برگزار می ­شود. مدارک ... بیشتر بخوانید »

برگزاری اردوی آمادگی تیم نوجوانان استان خوزستان در شهرستان مسجدسلیمان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان، با توجه به اینکه مسابقات قهرمانی نوجوانان ایران رده های سنی ۸۱-۸۰ و ۷۹-۷۸ در مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد، هیأت وزنه برداری استان خوزستان یک دوره اردوی آمادگی از تاریخ ۹۴/۴/۲۰ لغایت ۹۴/۴/۲۵ در باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان زیر نظر مربیان این باشگاه آقایان مهران مطلق و افشین ... بیشتر بخوانید »

به تعویق افتادن مسابقات هفته اول لیگ نوجوانان استان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان، با توجه به نظر کادر فنی هیأت، آقایان(مطلق، کاظمی­ نژاد، رامهرمزی) مسابقات هفته اول لیگ نوجوانان استان که قرار بود در تاریخ ۹۴/۲/۱۸ برگزار گردد به تاریخ دیگری موکول شده است که متعاقباً اعلام خواهد شد. لذا از مدیران محترم باشگاهها، رؤسای هیأت و مربیان عزیز خواهشمند است تمرینات نوجوانان در اردیبهشت ... بیشتر بخوانید »

برگزاری اولین هفته مسابقات لیگ وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان، اولین هفته مسابقات لیگ وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان در تاریخ های ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت ماه به میزبانی باشگاه مناطق نفتخیز جنوب در شهرستان اهواز  و با حضور ۱۱ تیم از سراسر استان برگزار می گردد. این مسابقات در اوزان ۵۰-۵۶-۶۲-۶۹-۷۷-۸۵-۹۴-۹۴+ برگزار میگردد وبرای هر وزنه بردار یک کیلوگرم ارفاق وزنی ... بیشتر بخوانید »

برگزاری مسابقات هفته دوم لیگ نوجوانان باشگاه های استان خوزستان

هیئت وزنه برداری استان خوزستان در نظر دارد هفته دوم لیگ نوجوانان باشگاه­های استان خوزستان(یادواره شهدای گرانقدر استان) و انتخابی تیم نوجوانان آموزشگاه های خوزستان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور را در مورخ ۱۳۹۳/۹/۲۷ در شهرستان لالی برگزار نماید. این مسابقات در ۸ وزن در دسته­ های ۵۰-۵۶-۶۲-۶۹-۷۷-۸۵-۹۴ و ۹۴+ برگزار می­ شود که در این مسابقات متولدین سالهای ... بیشتر بخوانید »