بایگانی/آرشیو ماهانه: مرداد ۱۳۹۶ چاپ مطلب چاپ مطلب

برگزاری جلسه اعضاء تصمیم گیرنده هیأت وزنه برداری استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان؛ جلسه اعضاء تصمیم گیرنده هیأت وزنه برداری استان خوزستان روز جمعه مورخ ۹۶/۶/۳ رأس ساعت ۹:۳۰ دقیقه در دفتر هیأت وزنه برداری استان خوزستان برگزار خواهد شد که دستور کار این جلسه به شرح زیر می باشد: بررسی فعالیتهای پیش رو ۶ ماهه دوم سال ۹۶ وزنه­ برداری خوزستان انتخاب داور برای ... بیشتر بخوانید »

حضور تیمهای خوزستانی ملی حفاری و مناطق نفتخیز جنوب در هفته دوم لیگ برتر جوانان و هفته نخست لیگ بزرگسالان باشگاههای کشور

به گزارش روابط عمومی هیأت خوزستان؛ مسابقات هفته نخست لیگ برتر بزرگسالان باشگاههای کشور و مرحله دوم لیگ برتر جوانان باشگاههای کشور(یادواره شادروان محمدعلی فلاحتی نژاد) امروز و پس از گذشت دو روز شنبه و یکشنبه (۲۹ و ۳۰ مرداد) در تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی تهران به پایان رسید. هفته نخست لیگ برتر بزرگسالان کشور با حضور ۶ تیم برگزار ... بیشتر بخوانید »

حضور رئیس هیأت استان در فدراسیون وزنه برداری و برگزاری جلسه با دکتر مرادی ریاست محترم فدراسیون

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ دکتر قریشی رئیس هیأت وزنه برداری استان خوزستان امروز(چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه) با حضور در فدراسیون وزنه برداری طی جلسه ای با دکتر مرادی ریاست فدراسیون دیدار و گفتگو کردند. این جلسه پیرامون مسائل مختلف وزنه برداری خوزستان و کشور صورت گرفت که اهم موارد مطروحه و مصوب شده  با حمایت و مساعدت آقای ... بیشتر بخوانید »

نایب قهرمانی تیم خوزستان در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور و آموزشگاهها

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ در سومین و آخرین روز از مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور و آموزشگاهها که به میزبانی شهرکرد برگزار گردید، سید مجتبی موسویان آخرین وزنه بردار تیم خوزستان در دسته ۸۵+ کیلوگرم به روی تخته رفت و توانست با وزنه ۱۱۸ کیلوگرم در حرکت یکضرب مقام سوم و ۱۴۲ کیلوگرم در حرکت دوضرب مقام سوم و ... بیشتر بخوانید »

کسب دومین مدال طلای تیم خوزستان در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور و آموزشگاهها

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ در ادامه مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور و آموزشگاهها که به میزبانی شهرکرد در حال برگزاری است مهدی خلجی دیگر وزنه بردار خوزستانی حاضر در این مسابقات توانست در دسته ۶۹ کیلوگرم در حرکت یکضرب با بالای سر بردن وزنه ۱۰۴ کیلوگرم و در حرکت دوضرب نیز با وزنه ۱۳۵ کیلوگرم و در مجموع با ... بیشتر بخوانید »

کسب دومین مدال تیم خوزستان در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور و آموزشگاهها

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ در ادامه مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور و آموزشگاهها که به میزبانی شهرکرد در حال برگزاری است فربد نقدی پور وزنه بردار دسته ۵۶ کیلوگرم تیم خوزستان موفق به کسب مدال برنز شد و دومین مدال تیم خوزستان در این مسابقات را بدست آورد. فربد نقدی پور در حرکت یکضرب وزنه ۶۹ کیلوگرم را بالای ... بیشتر بخوانید »

کسب سه مدال طلا وزنه بردار خوزستانی در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور و آموزشگاهها

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ علیرضا منصوری وزنه بردار دسته ۴۵ کیلوگرم تیم خوزستان در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور و آموزشگاهها که به میزبانی شهرکرد در حال برگزاری است موفق شد با وزنه ۶۱ کیلوگرم در حرکت یکضرب و ۸۰ کیلوگرم در حرکت دوضرب و مجموع ۱۴۱ کیلوگرم سه مدال طلای این دسته از مسابقات را  بدست آورد بیشتر بخوانید »

حضور وزنه بردار خوزستانی در ترکیب تیم ملی برای حضور در بازیهای دانشجویان جهان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان، ترکیب تیم ملی وزنه برداری برای حضور در بازیهای دانشجویان جهان مشخص شد که علی مکوندی وزنه بردار خوزستانی تیم ملی در دسته ۸۵ کیلوگرم برای تیم ملی در این مسابقات وزنه میزند. لازم بذکر است این رقابتها از ۲۸ مرداد ماه در چین تایپه برگزار خواهد شد. بیشتر بخوانید »

قهرمانی وزنه بردار خوزستانی در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در نپال

  به گزارش روابط عمومی هیأت استان، رحمان اورامه وزنه بردار جوان تیم ملی که در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور نپال شهر کاتماندو امروز بر روی تخته رفته بود، توانست مدال نقره یکضرب و دو طلای دوضرب و مجموع این مسابقات را از آن خود کند. رحمان اورامه وزنه بردار خوزستانی تیم ملی که در دسته ۱۰۵ کیلوگرم این ... بیشتر بخوانید »

مقام دوم وزنه بردار خوزستانی در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در نپال

ه گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان، افشین طاهری وزنه بردار خوزستانی تیم ملی در دسته ۷۷ کیلوگرم مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا که در نپال در حال برگزاری است به روی تخته رفت و توانست به مقام دوم دست یابد. طاهری در حرکت یکضرب با رکورد ۱۳۹ کیلوگرم به مقام دوم رسید و در حرکت دوضرب با ۱۵۷ کیلوگرم ... بیشتر بخوانید »