بایگانی/آرشیو ماهانه: شهریور ۱۳۹۶ چاپ مطلب چاپ مطلب

قهرمانی تیم جوانان استان خوزستان(نفت و گاز امیدیه) در مسابقات قهرمانی جوانان کشور

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان کشور که از تاریخ ۲۶ لغایت ۳۰ شهریور ماه برگزار گردید با قهرمانی مقتدر تیم جوانان استان خوزستان به پایان رسید. در آخرین روز از مسابقات قهرمانی جوانان کشور که در شهرستان مراغه برگزار گردید پویا قبادپور آخرین وزنه بردار تیم خوزستان در دسته ۱۰۵+ بر روی تخته رفت ... بیشتر بخوانید »

پوررشنو تنها نماینده خوزستان در دسته ۱۰۵ کیلوگرم مسابقات قهرمانی جوانان کشور مراغه

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ در آخرین روز مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان کشور میلاد پوررشنو تنها نماینده خوزستان در دسته ۱۰۵ کیلوگرم بر روی تخته رفت. پوررشنو با مهار وزنه ۱۵۴ کیلوگرم در حرکت یکضرب توانست مقام اول این حرکت را از آن خود کند و در حرکت دوضرب با ۱۷۵ کیلوگرم در جایگاه ششم قرار گرفت و ... بیشتر بخوانید »

دسته ۹۴ کیلوگرم مسابقات قهرمانی جوانان کشور در مراغه؛ اورامه اولین طلای خوزستان را بدست آورد

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ در پایان روز دوم مسابقات قهرمانی جوانان کشور در شهرستان مراغه رحمان اورامه و امین ابوالفتحی در دسته ۹۴ کیلوگرم برای تیم خوزستان بر روی تخته رفتند که در پایان رحمان اورامه با مهار وزنه های ۱۵۰ کیلوگرم در حرکت یکضرب و ۱۹۱ کیلوگرم در حرکت دوضرب در نهایت توانست با مجموع ۳۴۱ کیلوگرم ... بیشتر بخوانید »

مدال برنز افشین طاهری در حرکت یکضرب دسته ۸۵ کیلوگرم مسابقات قهرمانی جوانان کشور مراغه

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ عصر امروز(۹۶/۶/۲۸) در ادامه رقابتهای قهرمانی جوانان کشور در شهرستان مراغه افشین طاهری دیگر وزنه بردار خوزستانی بر روی تخته رفت و با مهار وزنه ۱۳۸ کیلوگرم در حرکت یکضرب و ۱۵۶ کیلوگرم در حرکت دوضرب و در نهایت با مجموع ۲۹۴ کیلوگرم، توانست مقام سوم حرکت یکضرب را از آن خود کند و ... بیشتر بخوانید »

تک مدال دوضرب علیپور در دسته ۷۷ کیلوگرم مسابقات قهرمانی جوانان کشور به میزبانی شهرستان مراغه

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ در ادامه مسابقات قهرمانی جوانان کشور در دسته ۷۷ کیلوگرم محمدامین علیپور برای استان خوزستان بر روی تخته رفت که در پایان این دسته از مسابقات با وزنه ۱۲۳ کیلوگرم در حرکت یکضرب و ۱۵۶ کیلوگرم در حرکت دوضرب و در مجموع با ۲۷۹ کیلوگرم توانست مقام دوم حرکت دوضرب را بدست آورد و ... بیشتر بخوانید »

اولین مدال جوانان خوزستان در مسابقات قهرمانی جوانان کشور به میزبانی شهرستان مراغه

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ در روز دوم مسابقات قهرمانی جوانان کشور که به میزبانی شهرستان مراغه در حال برگزاری است، وزنه برداران دسته ۶۹ کیلوگرم بر روی تخته رفتند. در این دسته از مسابقات آرمان قربانی و علی چسباوی از استان خوزستان حضور داشتند که در پایان آرمان قربانی توانست با ۱۱۹ کیلوگرم در حرکت یکضرب و ۱۳۷ ... بیشتر بخوانید »

اعزام تیم وزنه برداری جوانان استان خوزستان به مسابقات قهرمانی جوانان کشور به نام تیم وزنه برداری نفت و گاز امیدیه

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ تیم وزنه برداری جوانان استان خوزستان بنام تیم وزنه برداری نفت و گاز امیدیه در مسابقات قهرمانی جوانان کشور شرکت خواهد نمود. مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان کشور از تاریخ ۲۶ لغایت ۳۰ شهریور ماه به میزبانی شهرستان مراغه برگزار خواهد شد که تیم وزنه برداری جوانان نفت و گاز امیدیه به نمایندگی از ... بیشتر بخوانید »

من کنت مولاه فهذا علی مولاه

من کنت مولاه فهذا علی مولاه   عید غدیر تجلی اراده خداوند و تمام شدن نعمت بر بندگان است؛ برگزیده شدن امام علی(ع) از جانب خداوند به امامت و ولایت مومنان را به تمام مسلمانان و به ویژه شیعیان آن حضرت تبریک عرض می نمائیم.         بیشتر بخوانید »

پایان چهارمین دوره مسابقات وزنه برداری فرزندان مناطق نفتخیز جنوب

به گزارش روابط عمومی هیات استان‌‌‌‌؛ چهارمین دوره مسابقات وزنه برداری فرزندان مناطق نفتخیز جنوب صبح امروز(۹۶/۶/۱۵) با حضور چهار تیم نفت اهواز، نفت و گاز مسجدسلیمان، نفت و گاز امیدیه و نفت و گاز گچساران در شهرک نفت، سالن چند منظوره امام رضا(ع) برگزار گردید که در پایان باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان با ۲۳۱ امتیاز به مقام قهرمانی دست ... بیشتر بخوانید »

اعزام تیم های نونهالان و نوجوانان به مسابقات قهرمانی کشور با همیاری آموزش و پرورش، هیأت استان، باشگاههای مناطق نفتخیز جنوب، ملی حفاری اهواز، نفت و گاز مسجدسلیمان و نایب رئیس هیأت استان

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ هیأت وزنه برداری خوزستان با همکاری باشگاههای مناطق نفتخیزجنوب، ملی حفاری و همچنین نایب رئیس هیأت استان، تیم وزنه برداری نونهالان استان خوزستان را جهت شرکت در دومین جشنواره نونهالان کشور اعزام خواهد نمود. مسابقات وزنه برداری دومین جشنواره نونهالان رده های سنی ۱۰ تا ۱۲ سال کشور جهت استعدادیابی المپیک ۲۰۲۴ از تاریخ ... بیشتر بخوانید »