بایگانی/آرشیو ماهانه: مهر ۱۳۹۶ چاپ مطلب چاپ مطلب

سفر رئیس فدراسیون وزنه برداری به خوزستان جهت حضور در آئین تجلیل از قهرمانان استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ دکتر علی مرادی ریاست محترم فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۷/۲۶ جهت شرکت در آئین تجلیل از قهرمانان استان خوزستان به اهواز سفر خواهد کرد و پس از آن در جلسه ای با حضور آقای مهندس حیدری مدیر کل و دکتر شریعتی استاندار خوزستان و سایر مسئولان ارشد ... بیشتر بخوانید »

پایان مسابقات وزنه برداری قهرمانی استان خوزستان نکوداشت زحمات آقایان رامهرمزی و شهبازی

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ مسابقات وزنه برداری قهرمانی استان خوزستان نکوداشت زحمات آقایان فراز رامهرمزی و صادق شهبازی امروز مورخ ۹۶/۷/۲۱ در شهرستان اهواز با رعایت آخرین مقررات فدراسیون وزنه برداری برگزار گردید که این مسابقات از ساعت ۱۱ صبح لغایت ۱۲ نیمه شب به طول انجامید. قبل از برگزاری این مسابقات از زحمات آقایان فراز رامهرمزی (قهرمان ... بیشتر بخوانید »

حضور باشگاه مناطق نفتخیز جنوب در هفته دوم مسابقات لیگ وزنه برداری بزرگسالان کشور

به گزارش روابط عمومی هیأت خوزستان؛ مسابقات هفته دوم لیگ وزنه برداری بزرگسالان باشگاههای کشور(یادواره شهید مدافع حرم محسن حججی) در تهران، تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی برگزار گردید. در این هفته از مسابقات که طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه(۱۲ و ۱۳ مهرماه) برگزار گردید باشگاه مناطق نفتخیز جنوب از استان خوزستان به رقابت پرداخت که نتایج ورزشکاران این باشگاه ... بیشتر بخوانید »

برگزاری مسابقات وزنه برداری قهرمانی استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ هیأت وزنه برداری استان خوزستان در نظر دارد مسابقه وزنه برداری قهرمانی استان خوزستان که با نام نکوداشت زحمات آقایان فراز رامهرمزی و صادق شهبازی نامگذاری شده است را در روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۷/۲۱ به میزبانی باشگاه ملی حفاری اهواز و با شرایط زیر برگزار نماید. مسابقات طبق مقررات فدراسیون وزنه برداری برگزار می شود. ... بیشتر بخوانید »

واریز پاداش نقدی مدال آوران و کادر فنی تیم در مسابقات قهرمانی جوانان کشور و ملی پوشان خوزستانی از طرف هیات وزنه برداری استان

  به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ پس از حضور موفق تیم وزنه برداری استان خوزستان در مسابقات قهرمانی جوانان کشور که از تاریخ ۲۶ لغایت ۳۰ شهریور ماه در شهرستان مراغه برگزار گردید، هیات وزنه برداری خوزستان به پاس تلاش و موفقیت وزنه برداران و کادر فنی تیم در این مسابقات که ماحصل آن قهرمانی با اقتدار تیم جوانان ... بیشتر بخوانید »