بایگانی/آرشیو ماهانه: دی ۱۳۹۶ چاپ مطلب چاپ مطلب

پایان لیگ وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان در سال ۹۶

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۸ فینال(هفته سوم) لیگ وزنه برداری نوجوانان استان برگزار گردید و تیمهای اول تا سوم این لیگ در سال ۹۶ مشخص شدند. بر همین اساس این مسابقات از ساعت ۹ صبح با وزنکشی ۱۳ تیم شرکت کننده در قالب ۱۱۰ وزنه بردار آغاز شد و تا ساعت ۲ بامداد ... بیشتر بخوانید »

برگزاری کلاسهای داوری درجه ۱ و ۳ ملی در اهواز

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ این هیأت در نظر دارد با همکاری و هماهنگی کمیته داوران فدراسیون وزنه برداری کلاسهای داوری درجه ۱ و درجه ۳ ملی را در اهواز و در تاریخهای ۱۵ لغایت ۱۷ بهمن ماه برگزار نماید. بر همین اساس متقاضیان جهت شرکت در این دوره از کلاسها می توانند جهت کسب اطلاع بیشتر ... بیشتر بخوانید »

معارفه رئیس هیأت وزنه برداری شهرستان مسجدسلیمان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان؛ امروز(چهارشنبه ۹۶/۱۰/۲۷) از ساعت ۱۴ بعد از ظهر طی جلسه ای که در اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجدسلیمان و با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان، رئیس هیأت وزنه برداری استان خوزستان و پیشکسوتان وزنه برداری استان برگزار گردید، آقای احمد شیرمردی به عنوان رئیس هیأت وزنه برداری شهرستان مسجدسلیمان ... بیشتر بخوانید »

برگزاری مسابقات قهرمانی آموزشگاههای استان و فینال(هفته سوم) لیگ نوجوانان خوزستان بصورت همزمان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ مسابقات وزنه ­برداری قهرمانی آموزشگاههای استان و فینال(هفته سوم) لیگ نوجوانان خوزستان با نام ((نکوداشت زحمات آقایان مهران مطلق، ایرج داودی و افشین صالحی ­پور)) بصورت همزمان در اهواز و در تاریخ ۹۶/۱۰/۲۸ برگزار خواهد شد.   لازم بذکر است جهت محاسبه امتیازات فینال لیگ نوجوانان، امتیاز هر سه هفته مسابقات با هم ... بیشتر بخوانید »

تجلیل از افتخار آفرینان خوزستانی حاضر در مسابقات قهرمانی جهان آمریکا در مسابقات فرزندان مناطق نفتخیز جنوب

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ مسابقات وزنه برداری فرزندان مناطق نفتخیز جنوب صبح امروز(۱۵ دیماه) در شهرک نفت اهواز، مجموعه امام رضا(ع) در دو رده زیر ۱۸ سال و زیر ۲۶ سال برگزار گردید. در این مسابقات سه باشگاه مناطق نفتخیز جنوب، نفت و گاز امیدیه و نفت و گاز گچساران حضور داشتند و در پایان تیمهای ... بیشتر بخوانید »

انتخاب مربی خوزستانی به عنوان سرمربی تیمهای ملی جوانان و نوجوانان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ در سی و سومین نشست شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری که ظهر امروز(دوشنبه ۱۱ دی ماه) در محل جلسات فدراسیون وزنه برداری برگزار گردید، با رأی اکثریت اعضاء حمید رشیدی مربی خوزستانی تیم وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب به عنوان سرمربی تیمهای ملی وزنه برداری جوانان و نوجوانان ایران انتخاب شد. ... بیشتر بخوانید »

خرید ۹ ست صفحه وزنه برداری جهت تجهیز هیأتهای فعال استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ این هیأت با مساعدت و حمایت مهندس حیدری مدیر کل محترم ورزش و جوانان خوزستان و کمک سایر خیرین استان اقدام به خرید ۹ ست صفحه وزنه برداری و میله آموزشی به ارزش ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال نموده است که جهت تجهیز نمودن هیأتهای فعالی که در تمام سطوح سنی در لیگ وزنه برداری ... بیشتر بخوانید »