بایگانی/آرشیو ماهانه: فروردین ۱۳۹۷ چاپ مطلب چاپ مطلب

حضور ۲ وزنه بردار خوزستانی در ترکیب تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان ایران

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان خوزستان؛ لیست نهایی وزنه‌برداران تیم های ملی نوجوانان و جوانان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا که به میزبانی کشور ازبکستان برگزار می گردد مشخص شدند. بر همین اساس مهدی خلجی در دسته ۶۹ کیلوگرم در ترکیب تیم ملی نوجوانان و افشین طاهری در دسته ۸۵ کیلوگرم در ترکیب ... بیشتر بخوانید »

برگزاری مجمع سالیانه هیأت وزنه برداری استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ مجمع سالیانه هیأت وزنه برداری خوزستان روز جمعه مورخ ۹۷/۱/۲۴ ساعت ۱۶ درمحل دفتر هیأت وزنه برداری استان برگزار خواهد شد و پایان جلسه ساعت ۱۸ خواهد بود. در این جلسه گزارش عملکرد سالیانه فنی و مالی هیأت خوزستان در سال ۹۶ توسط رئیس هیأت استان دکترسیدعلیرضا قریشی توضیح داده خواهد شد ... بیشتر بخوانید »

برگزاری ۲ کلاس آموزشی وزنه برداری ویژه بانوان استان خوزستان

  به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ با توجه به شروع فعالیت وزنه برداری بانوان در سطح کشور، این هیأت در نظر دارد جهت آموزش بانوانی که علاقمند به فعالیت در این رشته می باشند در سطح استان اقدام به برگزاری ۲ کلاس آموزشی وزنه برداری ویژه بانوان نماید. بر همین اساس ۲ کلاس آموزشی با عنوان مقدماتی ... بیشتر بخوانید »

دعوت ۵ وزنه بردار و یک مربی خوزستانی به اردوی تیم ملی وزنه برداری

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ ۵ وزنه بردار و یک مربی از استان خوزستان جهت شرکت در اردوهای تیم ملی وزنه برداری دعوت شده اند، که بر این اساس در رده سنی نوجوانان مهدی خلجی و در رده سنی جوانان رحمان اورامه و افشین طاهری جهت شرکت در مسابقات نوجوانان و جوانان آسیا که قرار است اواخر ... بیشتر بخوانید »