بایگانی/آرشیو ماهانه: آبان ۱۳۹۷ چاپ مطلب چاپ مطلب

متن گزارش خبرگزاری ایسنا از تمرین وزنه برداری بانوان استان خوزستان

دختران خوزستانی به فولاد سرد رسیدند چند ماهی است که از آغاز فعالیت وزنه‌برداری بانوان در خوزستان می‌گذرد. تعداد بسیاری از دختران کم و سن و سال دور هم جمع شده‌اند تا الفبای وزنه‌برداری را یاد بگیرند و در این راه پر فراز و نشیب برای رسیدن به موفقیت گام بردارند. به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، با آغاز به ... بیشتر بخوانید »

پایان مسابقات جشنواره بزرگ نونهالان استان خوزستان (یادواره شادروان استاد محمد زمان مهمدی)

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه‌برداری استان خوزستان؛ امروز(۹۷/۸/۲۵) جشنواره بزرگ نونهالان استان خوزستان(یادواره شادروان استاد محمد زمان مهمدی) در اهواز و با شرکت ۱۶۰ ورزشکار از سراسر استان برگزار گردید. در این جشنواره آقایان دکتر مرادی ریاست فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران، مهندس حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، دکتر همایون یوسفی نماینده مردم شریف اهواز در مجلس ... بیشتر بخوانید »

پایان لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان باشگاههای کشور در سال ۹۷ و حضور ۲ تیم خوزستانی در لیگ امسال

  به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری خوزستان؛ هفته چهارم و آخر لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان باشگاههای کشور در سال ۹۷ با حضور ۸ تیم و در روزهای ۲۲ و ۲۳ آبانماه در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. در این هفته از لیگ برتر وزنه برداری کشور دو تیم ملی حفاری اهواز و مناطق نفتخیزجنوب ... بیشتر بخوانید »

پایان هفته دوم لیگ نوجوانان استان خوزستان(یادواره شادروان استاد بهمن مطلق) و انتخابی تیم وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان جهت اعزام به المپیاد ورزشی ایرانیان

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان خوزستان؛ هفته دوم لیگ نوجوانان استان خوزستان امروز(۹۷/۸/۱۱) در اهواز، سالن شهدای وزنه برداری خوزستان برگزار گردید. هفته دوم مسابقات وزنه برداری لیگ نوجوانان استان خوزستان امروز از ساعت ۸ صبح با حضور ۷۰ وزنه‌بردار در قالب ۸ تیم آغاز شد و تا ساعت ۱۰ شب به طول انجامید. لیگ نوجوانان استان که به ... بیشتر بخوانید »

نایب قهرمانی خوزستان در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان ۱۸ تا ۲۰ سال کشور

به گزارش روابط عمومی هیأت وزنه برداری استان خوزستان؛ در مسابقات وزنه برداری جوانان ۱۸ تا ۲۰ سال کشور که از تاریخ ۲ لغایت ۷ آبان ماه به میزبانی اردبیل در سالن ورزشی حسین رضازاده برگزار گردید، تیم وزنه برداری جوانان استان خوزستان با ترکیب کامل در این مسابقات شرکت کرد و توانست در پایان این رقابتها با کسب ۶۲۱ ... بیشتر بخوانید »