برگزاری مسابقات نونهالان استان خوزستان(یادواره شادروان استاد محمدزمان مهمدی)

چاپ مطلب چاپ مطلب

5

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ اولین دوره مسابقات نونهالان رده سنی ۸۸-۸۲ در سال ۹۵ با حضور ۹۰ وزنه بردار نونهال از سراسر شهرستانهای و باشگاههای فعال استان خوزستان در سالن ورزشی شهدای وزنه برداری خوزستان به میزبانی باشگاه مناطقنفتخیز جنوب برگزار گردید. در این مسابقه نونهالان به نمایش تکنیک یکضرب و دوضرب پرداختند.

261

داوران این مسابقه آقایان سیدایوب موسوی، علیرضا دهقان، علی مکوندی، رضا دهدار، سیدجلال قریشی، محمدامین علیپور به صورت دوره ایی قضاوت نونهالان را بعهده داشتند.

در این مسابقه از سوی هیأت وزنه برداری استان خوزستان به آقایان فراز رامهرمزی، علیرضا دهقان، سیدایوب موسوی، هرکدام مبلغ یک میلیون تومان اهداء گردید و به سایر قهرمانان نامبرده شده به پاس ارج نهادن به زحمات آنها جوایز نقدی در نظر گرفته شد که از سوی هیأت استان به حساب آنها واریز خواهد شد.

4158 12

همچنین قبل از شروع مسابقه آقایان سیدعلیرضا قریشی، محمدرضا کاظمی نژاد و سید هادی رضوی موارد مربوط به تمرینات، تغذیه، مسابقات نونهالان و مربیان آنها را آموزش دادند.

13 16 7

در پایان نیز به تمامی نونهالان و تیمهای شرکت کننده حکم قهرمانی از سوی هیأت خوزستان اهداء گردید.

همچنین آقای سیدهادی رضوی قهرمان سابق وزنه برداری آسیا ناظر فنی مسابقات بود و اجرای صحیح تکنیک حرکات یکضرب و دوضرب وزنه برداران را زیر نظر داشت که از بین این نونهالان وزنه بردارانی جهت شرکت در اردوهای استعدادیابی خوزستان انتخاب کند.

گفتنی است دور بعدی این مسابقات در پائیز امسال برگزار خواهد شد.


640 بازدید از مطلب فوق صورت گرفته است

جوابی بنویسید