نایب قهرمانی تیم وزنه برداری جوانان استان خوزستان در مسابقات قهرمانی جوانان کشور

چاپ مطلب چاپ مطلب

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ تیم وزنه برداری جوانان شهرستان دزفول که به نمایندگی از استان خوزستان در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان کشور در شهرستان کرج شرکت کرده بود توانست با کسب ۵۵۲ امتیاز به مقام نایب قهرمانی این رقابتها دست یابد.

تیم وزنه برداری شهرستان دزفول که به نمایندگی از استان خوزستان در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان کشور که با حضور ۲۵ استان از سراسر کشور در شهرستان کرج برگزار گرید شرکت کرده بود توانست بعد از تیم استان تهران مقام دوم این مسابقات را به خود اختصاص دهد.

در ابتدای این مسابقات برای تیم خوزستان در دسته ۶۲ کیلوگرم مهدی زائری توانست در حرکت دوضرب با مهار وزنه ۱۳۳ کیلوگرم مقام اول را بدست آورد و در مجموع نیز با ۲۴۰ کیلوگرم مقام دوم این رقابتها را بدست آورد.

در ادامه و در دسته ۶۹ کیلوگرم آرمان قربانی توانست با مجموع ۲۵۳ کیلوگرم در مجموع این دسته به مقام سوم دست یابد.

در دسته ۹۴ کیلوگرم نیز دو وزنه بردار از خوزستان با رقیبان خود به رقابت پرداختند که در حرکت یکضرب سیدجلال قریشی با مهار وزنه ۱۴۱ کیلوگرم توانست بالاتر از دیگر رقیبان خود مدال طلای حرکت یکضرب را بدست آورد؛ در حرکت دوضرب نیز دیگر وزنه بردار خوزستانی رحمان اورامه توانست با مهار وزنه ۱۸۲ کیلوگرم به مدال طلای این دسته در حرکت دوضرب دست یابد و سیدجلال قریشی نیز با وزنه ۱۷۰ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت و در مجموع این دسته نیز رحمان اورامه با مجموع ۳۱۲ کیلوگرم مدال طلا و سید جلال قریشی با ۳۱۱ کیلوگرم مدال برنز این دسته را از آن خود کردند.

در دسته ۱۰۵ کیلوگرم علیرضا دهقان توانست سه مدال نقره را بدست آورد. در حرکت یکضرب با ۱۵۴ کیلوگرم و به دلیل اختلاف وزن به مقام دوم دست یافت، در حرکت دوضرب با ۱۸۸ کیلوگرم مقام دوم و در مجموع نیز با ۳۴۲ کیلوگرم مقام دوم را بدست آورد.

در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم در آخرین دسته این مسابقات نیز دیگر وزنه بردار خوزستانی، میلاد پوررشنو فقط توانست در حرکت یکضرب در این دسته به مقام دوم دست یابد.

و در پایان نیز تیم وزنه برداری شهرستان دزفول با ۵۵۲ امتیاز توانست با بدست آوردن مقام دوم، این مسابقات را به پایان برساند.


367 بازدید از مطلب فوق صورت گرفته است

جوابی بنویسید