پایان لیگ وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان(یادواره شهدای مدافع حرم) در سال ۹۵

چاپ مطلب چاپ مطلب

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ لیگ وزنه برداری نوجوانان استان خوزستان که به نام یادواره شهدای مدافع حرم نامگذاری شده بود روز جمعه مورخ ۹۵/۱۱/۲۹ در هفته سوم و پایانی با قهرمانی تیم نفت و گاز مسجدسلیمان در سال ۹۵ به پایان رسید.

هفته سوم لیگ نوجوانان استان خوزستان(یادواره شهدای مدافع حرم) روز جمعه مورخ ۹۵/۱۱/۲۹ در سالن شهدای وزنه برداری خوزستان و به میزبانی باشگاه مناطق نفتخیز جنوب با حضور ۹ تیم و ۶۰ ورزشکار از سراسر استان برگزار گردید که در پایان این هفته باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان با ۵۷۵ امتیاز قهرمان شد و تیمهای شهرستان ایذه با ۵۳۸ امتیاز و شهرستان اندیکا با ۵۳۵ امتیاز به ترتیب به مقام دوم و سوم دست یافتند.

در ادامه نتایج انفرادی و تیمی هفته سوم این مسابقات به شرح زیر می باشد:

 

دسته ۵۰ کیلوگرم:

علیرضا منصوری از شهرستان ایذه با مجموع ۱۲۸ کیلوگرم مقام اول

فربد نقدی پور از شهرستان اندیکا با مجموع ۱۲۵ کیلوگرم مقام دوم

پوریا حاجی پور از شهرستان لالی با مجموع ۸۰ کیلوگرم مقام سوم

 

دسته ۵۶ کیلوگرم:

هانی تختایی نیا از شهرستان دزفول با مجموع ۱۷۱ کیلوگرم مقام اول

ساسان نقدی پور از شهرستان اندیکا با مجموع ۱۶۷ کیلوگرم مقام دوم

امیررضا نقدی پور از شهرستان اندیکا با مجموع ۱۴۸ کیلوگرم مقام سوم

 

دسته ۶۲ کیلوگرم:

کیان سهرابی از باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان با مجموع ۱۶۵ کیلوگرم مقام اول

ابوالفضل نقدی پور از شهرستان اندیکا با مجموع ۱۵۶ کیلوگرم مقام دوم

بنیامین صالحی از شهرستان ایذه با مجموع ۱۴۴ کیلوگرم مقام سوم

 

دسته ۶۹ کیلوگرم:

علی چسباوی از باشگاه پالایش نفت آبادان با مجموع ۲۴۵ کیلوگرم مقام اول

حسین داودی از باشگاه ملی حفاری ایران با مجموع ۲۰۵ کیلوگرم مقام دوم

محمد عریضی از باشگاه پالایش نفت آبادان با مجموع ۱۸۸ کیلوگرم مقام سوم

 

دسته ۷۷ کیلوگرم:

محمدرضا فرجپور از باشگاه مناطق نفتخیز جنوب با مجموع ۲۶۶ کیلوگرم مقام اول

علی صالحیپور از باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان با مجموع ۲۵۰ کیلوگرم مقام دوم

داود موسوی از باشگاه پالایش نفت آبادان با مجموع ۲۱۵ کیلوگرم مقام سوم

 

دسته ۸۵ کیلوگرم:

مصطفی مهناءزاده از باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان با مجموع ۲۱۹ کیلوگرم مقام اول

علیرضا احمدی از شهرستان ایذه با مجموع ۲۱۴ کیلوگرم مقام دوم

مهدی خطیبی از باشگاه نفت و گاز امیدیه با مجموع ۲۱۰ کیلوگرم مقام سوم

 

دسته ۹۴ کیلوگرم:

رامتین صالحی از شهرستان ایذه با مجموع ۲۵۷ کیلوگرم مقام اول

فردین داودی از باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان با مجموع ۲۳۳ کیلوگرم مقام دوم

مجتبی موسوی از باشگاه نفت و گاز امیدیه با مجموع ۲۲۵ کیلوگرم مقام سوم

 

دسته ۹۴+ کیلوگرم:

سینا درویشی از باشگاه نفت و گاز امیدیه با مجموع ۳۱۰ کیلوگرم مقام اول

امید اباذری از شهرستان لالی با مجموع ۲۸۸ کیلوگرم مقام دوم

سینا عباسی از شهرستان ایذه با مجموع ۲۵۹ کیلوگرم مقام سوم

 

 

همچنین نتایج تیمی هفته سوم به شرح زیر میباشد:

باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان با ۵۷۵ امتیاز مقام اول

شهرستان ایذه با ۵۳۸ امتیاز مقام دوم

شهرستان اندیکا با ۵۳۵ امتیاز مقام سوم

باشگاه مناطق نفتخیز جنوب با ۵۱۷ امتیاز مقام چهارم

باشگاه نفت و گاز امیدیه با ۵۰۰ امتیاز مقام پنجم

باشگاه ملی حفاری ایران با ۴۹۲ امتیاز مقام ششم

باشگاه پالایش نفت آبادان با ۴۵۰ امتیاز مقام هفتم

شهرستان لالی با ۲۰۳ امتیاز مقام هشتم

شهرستان دزفول با ۱۲۶ امتیاز مقام نهم

 

 

در پایان نتایج کلی مسابقات بعد از سه هفته به این شرح می باشد:

باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان با ۱۶۴۳ امتیاز مقام اول

باشگاه مناطق نفتخیز جنوب با ۱۶۲۰ امتیاز مقام دوم

شهرستان اندیکا با ۱۵۹۴ امتیاز مقام سوم

شهرستان ایذه با ۱۵۶۴ امتیاز مقام چهارم

باشگاه نفت و گاز امیدیه با ۱۵۵۱ امتیاز مقام پنجم

باشگاه ملی حفاری ایران با ۱۵۰۷ امتیاز مقام ششم

باشگاه پالایش نفت آبادان با ۱۱۸۶ امتیاز مقام هفتم

شهرستان دزفول با ۸۱۶ امتیاز مقام هشتم

 

در پایان نیز به تیم های اول تا سوم حکم و کاپ قهرمانی از طرف هیأت وزنه برداری خوزستان اهداء شد.

 

 

 


412 بازدید از مطلب فوق صورت گرفته است

جوابی بنویسید