پایان هفته اول لیگ نوجوانان استان خوزستان نکوداشت زحمات منگشتی امیریان و شاکرم کرم زاده

چاپ مطلب چاپ مطلب

به گزارش روابط عمومی هیأت استان؛ هفته اول لیگ نوجوانان استان خوزستان که به پاس نکوداشت زحمات دو پیشکسوت این هیأت آقایان منگشتی امیریان و شاکرم کرم زاده نامگذاری شده بود با حضور چهارده تیم و ۸۰ ورزشکار از ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ آغاز شد و تا ساعت ۱۰ شب به طول انجامید، که در پایان تیمهای شهرستان اندیکا، باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان و باشگاه پالایش نفت آبادان به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

قبل از شروع این مسابقه طی مراسمی از این پیشکسوتان عزیز به پاس زحماتی که جهت پیشرفت این رشته در کشور و استان کشیده اند با اهداء لوح و جوایز از طرف هیأت وزنه­ برداری استان خوزستان تقدیر بعمل آمد.

همچنین از آقایان مهناءزاده، دهدار و مکوندی نیز با هداء لوحی از طرف هیأت وزنه برداری استان به پاس زحمات آنان جهت پیشبرد این رشته تقدیر بعمل آمد.

 

در ادامه نفرات برتر هر وزن به شرح زیر می باشد:

 

دسته ۵۰ کیلوگرم

فربد نقدی پور از شهرستان اندیکا

علیرضا منصوری از شهرستان ایذه

آرین طاهری از باشگاه پهلوان ایذه

 

دسته ۵۶ کیلوگرم

هانی تفتایی نیا از شهرستان دزفول

ساسان نقدی پور از شهرستان اندیکا

امیررضا نقدی پور از شهرستان اندیکا

 

دسته ۶۲ کیلوگرم

ابوالفضل نقدی پور از شهرستان اندیکا

رامین نقدی پور از شهرستان اندیکا

بنیامین صالحی از شهرستان ایذه

 

دسته ۶۹ کیلوگرم

علی چسباوی از باشگاه پالایش نفت آبادان

کیان سهرابی از باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان

محمد عریضی زاده از باشگاه پالایش نفت آبادان

 

دسته ۷۷ کیلوگرم

سیدداود موسوی از باشگاه پالایش نفت آبادان

ابوالفضل مطلق از باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان

نریمان نقدی پور از شهرستان اندیکا

 

دسته ۸۵ کیلوگرم

علیرضا احمدی از شهرستان ایذه

علی صالح پور از باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان

مصطفی مهناءزاده از شهرستان مسجدسلیمان

 

دسته ۹۴ کیلوگرم

فردین داودی از باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان

مجتبی موسوی از باشگاه نفت و گاز امیدیه

سجاد طاهری از باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان

 

دسته ۹۴+ کیلوگرم

سینا عباسی از شهرستان ایذه

فرید قنبری از باشگاه مناطق نفتخیز جنوب

سجاد خیطان از باشگاه مناطق نفتخیز جنوب

 

 

نتایج تیمی در پایان هفته اول به شرح زیر می باشد:

شهرستان اندیکا با ۵۶۷ امتیاز مقام اول (رنگ مدال)

باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان با ۵۶۷ امتیاز مقام دوم

باشگاه پالایش نفت آبادان با ۵۴۱ امتیاز مقام سوم

باشگاه مناطق نفتخیز جنوب با ۵۲۳ امتیاز چهارم

شهرستان ایذه با ۵۱۲ امتیاز پنجم

باشگاه نفت و گاز امیدیه با ۴۵۷ امتیاز ششم

شهرستان اندیمشک با ۴۳۶ امتیاز هفتم

باشگاه پهلوان ایذه با ۴۲۷ امتیاز هشتم

 

لازم بذکر است هفته دوم لیگ نوجوانان استان به میزبانی شهرستان ایذه و هفته سوم نیز به میزبانی باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار خواهد شد که تاریخ برگزاری این مسابقات متعاقباً اعلام خواهد شد.


526 بازدید از مطلب فوق صورت گرفته است

جوابی بنویسید